Kodovani se nepodarilo doresit, menime design za chodu. Vice v blogu
Zájezdy na Sardinii


LAST MINUTE zájezdy do celého světa
REKLAMA

Zájezdy na Sardinii


Vaší dovolenou na Sardínii můžete vybírat zde, LAST MINUTE Sardinie zde.

Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE všech zájezdů do světa klikněte zde

Trajekty


Možností jak se přeplavit na Sardinii trajektem je poměrně mnoho: na výběr máte několik přístavů v Itálii nebo Francii, dále několik společností provozujících trajektovou přepravu.

Jak vybrat trajekt na Sardinii?

Ceny jsou samozřejmě velmi různé, liší se podle vzdálenosti, dne v týdnu (všední den/víkend), rozdíl může být i v tom, jestli jde o jízdu ve dne nebo v noci (noc je dražší). Cena se může dále lišit i podle toho, v jakém předstihu si přepravu zarezervujete a zaplatíte (několik měsíců předem je levnější).


V současnosti (2007) je délka plavby Livorno - Olbia uváděna
v časech 4,5 - 5 hodin, zpět z Olbie o hodinu delší (záleží i na počasí).Mimo sezónu lze koupit lístek před odjezdem přímo v přístavu, v době hlavní sezóny (čas prázdnin) bývají trajekty vyprodané. U společnosti Mobylines po nalodění budou autopaluby uzavřeny a vstup k autu již není možný (až do "přistání" v cílovém přístavu), proto při balení zavazadel s tímto počítejte a z auta vezměte věci, které během plavby budete chtít mít u sebe na lodi (oblečení, pití, jídlo, léky, brýle, peníze a doklady, knížku, foťák, PC a podobně), více zde.
SPOLEČNOSTI:
www.corsicaferries.com
www.mobylines.it - více viz zde
www.tirrenia.it
trajekty 

(c) MojeSardinie.cz
Kontakt