Warning: include(hlava-zajezdy.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 10

Warning: include(hlava-zajezdy.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 10

Warning: include(): Failed opening 'hlava-zajezdy.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/279532/virtual') in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 10

Zájezdy

Last minute zájezdy na Sardinii
Last minute zájezdy na SardiniiKlikněte na banner a vyberte si

Ve spolupráci s agenturou Invia vám nabízíme dovolenou na Sardínii od různých cestovních kanceláří za stejnou cenu jako v CK.

Všechny zájezdy jsou pojištěné.


Vaší dovolenou na Sardínii můžete vybírat zde, LAST MINUTE Sardinie zde.


NÁŠ TIP: Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE všech zájezdů do světa klikněte zde. Vybírat můžete také pomocí vyhledávacího formuláře (zadejte parametry) a nebo také níže na stránce (přerolujte dolů) podle místa (destinace).


Zadejte požadavek do formuláře klikněte na tlačítku "HLEDAT"Sardinie je veliká (rozlohou odpovídá naší Moravě) a je obtížné orientovat se v nabídce hotelů, pokud jde o místo nebo danou oblast. Proto jsme vytvořili přehled ubytování a hotelů v konkrétním místě (na stránce níže podle oblastí).

Začínáme v Olbii ( = nejčastější start a cíl trajektem nebo letadlem) a budeme postupovat směrem na sever k pobřeží Costa Smeralda, dále klikatě k Palau, národnímu parku La Maddalena a po pobřeží dále na sever a západ. U každého hotelu jsou podrobné popisy, umístění na mapě a příp. hodnocení uživatelů kteří hotel již navštívili. Pokud míříte směrem na jih (od Olbie) pak pokračujte prosím zde: část druhá - od Olbie směrem na jihOlbia a okolí

více o Olbia
Z Olbie (z letiště nebo od trajektů) pokračujeme po pobřeží směrem na sever. Na záliv Golfo Aranci navazuje severně Golfo di Marinella - Marinellský záliv. Právě zde směrem na sever se nachází nejluxusnější část Sardinie.


Golfo di Marinella - Marinellský záliv

Asi 15 kilometrů severně od Olbie, jižně od Porto Rotondo viz mapa vpravo.
Pokračujeme dále směr sever: pobřeží Costa Smeralda (začíná přibližně u městečka Porto Rotondo a končí u Porto Cervo, známé destinace milionářů), Porto Cervo je od letiště v Olbii vzdálené 30 kilometrů, viz mapa vpravo.


Pobřeží Costa Smeralda

Kousek od Porto Cervo směrem na západ se nachází Baja Sardinia. Zdejší moře (stejně jako všude na Sardinii) patří k nejkrásnějším na světě a právě proto je Baja Sardinia populární mezi náročnými cestovateli, od letiště v Olbii je vzdálená 30 kilometrů, Její poloha viz mapa vpravo.


Baja Sardinia

Cannigione se nachází v zálivu Arzachena a od letiště a trajektů to také není daleko. Arzachena byla původně rybářská věsnice. Pláž v Cannigione má pozvolný vstup do moře a je složená z hrubšího bílého písku, oblast je vhodná pro šnorchlování a potápění, od letiště v Olbii je Cannigione vzdálené 30 kilometrů, poloha viz mapa vpravo.


Cannigione
Nyní zamíříme na sever do nedalekého Palau. Zde máme také silnou nabídku hotelů, je to proto že pobřeží je na obě strany nejen velmi zajímavé (vhodné pro výlety autem nebo na kole), ale přímo v Palau je přístav zajišťující trajektovou přepravu na ostrov La Maddalena, a dále lodní přepravu k ostrovům souostroví národního parku La Maddalena. Od letiště a přístavu v Olbii je Palau vzdálené 42 kilometrů.


Palau


Jako bonus kontakt na půjčovny kol v Palau, velký dík patří p. Nedvědovi:
Půjčovny kol v Palau
- Europcar, Stazione Marittima +39 0789 709381
- Just Sardinia, Via Nazionale n. 126 +39 339 6475491
- Nicol Sport, Via Sportiva +39 328 8939512 +39 328 0558451
- Sardinya, Via Nazionale n. 97 +39 0789 709083 +39 334 1244703Z Palau pokračujeme směrem na západ: krásná Santa Teresa Gallura leží na severu Sardinie na skalnaté planině asi 40 m nad mořem. Na východě je ohraničena zátokou s přístavem, který zajišťuje trajektové spojení s Korsikou. Od letiště a přístavu v Olbii je Santa Teresa di Gallura vzdálená 60 kilometrů.

Santa Teresa Gallura

A konečně obracíme směrem na jih (po západním pobřeží).

Letovisko Isola Rossa na západním pobřeží bylo dříve rybářskou vesničkou. Pro oblast je typická načervenalá barva zdejších skalních útesů. Procházky touto krajinou jsou překrásné. Kouzelnou vyhlídku nabízí například mys Punta di Canneddi 3 kilometry severně od městečka. Milovníci koupání v průzračně čisté vodě se mohou do vody zanořit na pláži Spiaggia Lunga nebo La Marinedda, pláže se táhne směrem na jih a je dlouhá asi 6 kilometrů, viz mapa vpravo. Od letiště a přístavu v Olbii je Isola Rossa vzdálená 80 kilometrů.


Isola Rossa


Castelsardo je kouzelné turistické středisko umístěné na skále, se zbytky městských hradeb a hradem z 12. století. Od letiště a přístavu v Olbii je Castelsardo vzdálené 100 kilometrů.

Castelsardo


Marina di Sorso leží v zálivu Asinara a je obroubena několik kilometrů dlouhou pláží. Z Castelsarda je to 20km po pobřeží jihozápadním směrem. Od letiště a přístavu v Olbii je Marina di Sorso vzdálená 120 kilometrů. Do Porto Tores (přístavu) je z hotelu cesta dlouhá 15 kilometrů. Přístav samotný je spojen trajekty s Janovem, Marseille, Toulon, Barcelona, Civitavecchia.


Marina di Sorso

Stintino leží na severu Sardínie, nachází se asi 200 km severozápadně od Cagliari a asi 35 km severozápadně od Sassari, cca 20 kilometrů od přístavu Porto Torres. Směrem na jih víc jak 50 kilometrů leží Alghero. Od letiště a přístavu v Olbii je Stintino vzdálené 140 kilometrů. Za překrásnou bílou pláží della Pelosa (spiaggia della Pelosa, Pelosa Beach) s třpytivě tyrkysovým mořem musíte putovat dále 5 kilometrů severněji směrem od Stintina k mysu Capo Falcone.


Stintino
Nyní se posuneme od Stintina po západním pobřeží na jih a zde se nachází Alghero. Od Olbie je vzdálené 140 kilometrů.


Alghero a okolí

část druhá - jedeme od Olbie směrem na jihWarning: include(pata.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 372

Warning: include(pata.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 372

Warning: include(): Failed opening 'pata.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/279532/virtual') in /data/web/virtuals/279532/virtual/www/domains/mojesardinie.cz/zajezdy.php on line 372